سوئیچ DS-3E1318P-E


تومان

  • استاندارد ۸۰۲٫۳af/at PoE
  • فناوری تامین انرژی ۸-core، برای کاهش خسارت مدار انرژی
  • نظارت و کنترل داده برای پورت‌های مهم
  • حالت EXTEND برای افزایش فاصله انتقال کابل شبکه تا ۲۵۰ متر
  • بهینه‌سازی بافر برای تضمین انتقال داده تصویری
  • پورت قابل تنظیم VLAN
  • پورت Trunk
  • QoS
  • SNMP
  • مدیریت WEB
  • سوئیچ ذخیره و ارسال
  • استانداردهای در دسترس IEEE802.3, IEEE802.3u  و  IEEE802.3x
  • MTBF≥ ۱۰۰,۰۰۰ hours
  • ساختار تمام فلزی محفظه

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست پایین صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.

دسته: برچسب: برند: هایک ویژن

ضمانت برگشت

پرداخت مطمئن

تحویل اکسپرس

تضمین بهترین قیمت

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب

توضیحات

Ports خیر
۱۰/۱۰۰M RJ45 ۱۶
۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰M RJ45 ۲
۱۰۰۰M SFP ۲ (multiplex)
Port of high priority Port 1 to 8
Performance خیر
Store-and-forward Support
MAC address table ۴K
MAC address learning Automatic learning/Aging
Backplane bandwidth ۷٫۲ Gbps
Power Over Ethernet خیر
PoE Standard IEEE 802.3af, IEEE802.3at
PoE cable core Supports 8-core power supply and simultaneous power supply via the 1236 and 4578 line order.
PoE port Port 1 to 16
Port max. power ۳۰W
Switch max. power ۲۳۰W
عمومی خیر
Power Supply ۱۰۰ to 240 VAC, 50/60Hz
Working Temperature ۰ oC to +40 oC (+32 oF to +104 oF)
Working Humidity ۱۰% to 90% (Relative humidity, without condensation)
Storage Temperature -۴۰ oC to +70 oC (-40 oF to +158 oF)
Storage Humidity ۵% to 90% (Relative humidity, without condensation)
Lighting Protection Grade خیر
For port ۴ KV
For power supply ۶ KV
Data Transfer Rate خیر
Ethernet ۱۰ Mbps (half-duplex)/20 Mbps (full-duplex)
Fast Ethernet ۱۰۰ Mbps (half-duplex)/200 Mbps (full-duplex)
Gigabit Ethernet ۲۰۰۰ Mbps (full-duplex)
Network Media خیر
۱۰۰۰ Base-SX MMF (Multi-Mode Fiber)
۱۰۰۰ Base-LX MMF (Multi-Mode Fiber) or SMF (Single Mode Fiber)
Parameters خیر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ DS-3E1318P-E”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =